Zapisy na kursy językowe w roku szkolnym 2017/2018

RABAT MAJOWY! Już dziś zapisz się na kurs językowy w Szkole Języków Obcych Master na rok szkolny 2017/2018.

Szkoła Języków Obcych Master z siedzibą w Opolu, Prudniku i Nysie zaprasza na kursy językowe w roku szkolnym 2017/2018. 

Tylko w maju atrakcyjne rabaty first minute i gwarancja miejsc w grupie!


Do wyboru wszystkie najpopularniejsze języki w tym angielski, niemiecki, hiszpański, włoski czy francuski. 

Skontaktuj się z nami.Zajęcia języka angielskiego dla dzieci ze szkół podstawowych będą odbywać się w waszych szkołach po regularnych zajęciach dydaktycznych. To lektor przyjedzie do twojej szkoły, a zajęcia będą miały miejsce w czasie świetlicowym, kiedy dzieci zazwyczaj czekają na rodziców. Nie marnuj czasu na dojazdy i daj dziecku szansę na naukę języka nastawioną na komunikację i dobrą zabawę.

Grupy młodzieżowe uczą się z nami na specjalnych zajęciach bez podręczników, gdzie koncentrujemy się na na interakcjach i rozmowie. Podczas zajęć poruszamy tematy ważne, śmieszne i interesujące. Język jest tu narzędziem do poznawania świata. Natomiast multimedia, Internet i humor są nieodzownymi składnikami, które nasi lektorzy wykorzystują, aby mówić wspólnym językiem z młodzieżą. Zajęcia prowadzone są w tandemie przez lektora polskiego i zagranicznego, w naszych komfortowych salach wykładowych.

Dla dorosłych przygotowaliśmy kursy na różnych poziomach językowych. Znajdą tutaj coś dla siebie zarówno osoby, które potrzebują języka w pracy, kochają podróżować, chcą zdać egzamin czy pragną rozwijać swoje pasje. Zawsze staramy się poznać naszych kursantów, a następnie wspólnie z nimi przygotować program kursu danej grupy. Dzięki temu nasze zajęcia są bardzo różnorodne i inspirujące, a poza elementami dydaktycznymi dla wielu uczniów stanowią świetną możliwość poznania ciekawych ludzi. 

Wszyscy ci którzy wolą uczyć się sam na sam z lektorem mogą skorzystać z naszych elastycznych zajęć indywidualnych lub w duecie.

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej? 
Zadzwoń lub odwiedź biura Szkoły Języków Obcych w Opolu, Prudniku i Nysie. Kontakt.