szkoła języków obcych MASTER opole, język angielski opole

O szkole

Szkoła Języków Obcych Master z Opola to nowoczesna i szybko rozwijająca się placówka edukacyjna, która działa od 2003 roku. Jest także wpisana do rejestru niepublicznych placówek oświatowo-wychowawczych nadzorowanych przez Wydział Oświaty w Opolu. W Masterze stawiamy na nowoczesne formy nauki języków obcych z wykorzystaniem nowatorskich metod nauczania. Naszym celem jest nauka języków obcych gwarantująca skuteczne porozumiewanie się

szkoła języków obcych MASTER opole, język angielski opole

Siedziba

Siedziba Szkoły Językowej Master mieści się w samym sercu Opola, na piętrze +4 w budynku Solaris Center. Łączy ona Wszystkie udogodnienia i ofertę nowoczesnej galerii handlowej zapewniając jednocześnie spokój i wyjątkową przestrzeń do nauki.

opinie - szkoła językowa MASTER opole, język angielski opole

Opinie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wynikami ankiety ewaluacyjnej badającej jakość naszej pracy, która została przeprowadzona na przełomie stycznia i lutego tego roku.

szkoła jezyków obcych MASTER Opole, język angielski opole

Atuty

Oto kilka powodów, aby zapisać się do Szkoły Języków Obcych Master.

partnerzy szkoły językowej MASTER Opole, język angielski opole

Partnerzy

Szkoła Języków Obcych Master poleca Państwu firmy oraz instytucje, z którymi ma okazję owocnie współpracować. Pośród nich każdy znajdzie coś dla siebie - dzieci, młodzież, studenci a także rodzice.

Zapisz się do Mastera
e-sekretariat