szkoła jezyków obcych MASTER Opole, język angielski opole

Atuty

1. Małe grupy!

U nas uczysz się w kameralnych grupach od 4 do 8 osób. Wszystkie grupy kursowe są dopasowane zarówno poziomem znajomości języka obcego, jak i wiekowo. Małe grupy powodują, że znacznie wzrasta skuteczność nauczania, ponieważ o wiele łatwiej jest określić potrzeby każdego kursanta.

2. Nowoczesne metody nauczania!

Głównym celem naszej szkoły jest nauczenie swobodnego i poprawnego porozumiewania się w języku obcym. Aby zrealizować ten cel w pracy dydaktycznej wykorzystujemy głównie metodę komunikacyjną. Na zajęciach wykorzystujemy tablice interaktywne, Internet oraz programy komputerowe, które urozmaicają i uatrakcyjniają lekcje.

3. Wykwalifikowana kadra lektorska!

Nasi lektorzy to doświadczeni polscy nauczyciele i native speakers, dla których nauczanie jest pasją. To ich profesjonalizm i zaangażowanie decydują o wysokim poziomie naszych zajęć. Praca lektorów jest regularnie monitorowana i oceniana, dlatego masz gwarancję, że kursy prowadzą starannie wyselekcjonowani pedagodzy. Naszych lektorów cechuje kreatywność i otwartość, a co najważniejsze umiejętność indywidualnego podejścia do każdego z kursantów. Dzięki nim, każda lekcja jest kolejnym krokiem do Twojego językowego sukcesu!!!

4. Atrakcyjne ceny i rabaty!

Proponujemy Państwu bardzo korzystne ceny i dogodne formy płatności za zajęcia! Nasze kursy są niezwykle konkurencyjne przy zachowaniu najwyższej jakości nauczania. Dla stałych klientów przygotowaliśmy tzw. Pakiet Lojalnościowy, który uprawnia ich do korzystania z dużych zniżek w przypadku kontynuacji kursu.

5. Systematyczna weryfikacja przyswajanej wiedzy!

Centrum Edukacyjne MASTER czuwa nad postępami Twojej nauki. Każdy słuchacz raz w semestrze otrzymuje sporządzony przez lektora raport, który zawiera szczegółowy opis postępów oraz wskazówki do dalszej nauki. Co jakiś czas przeprowadzamy także testy sprawdzające, które dodatkowo kontrolują stan Twojej wiedzy. Kurs kończy się nieobowiązkowym egzaminem, który daje możliwość kontynuacji nauki na wyższym poziomie zaawansowania.

6. Możliwość uczestnictwa w wielu imprezach firmowych!

Nie samą nauką żyje człowiek... My o tym wiemy, dlatego proponujemy szereg imprez integracyjnych. Szalona impreza na Halloween, Masterpiknik, Easter Egg Hunt czy Dzień Świętego Patryka to tylko niektóre z naszych propozycji.

Zapisz się do Mastera
e-sekretariat