szkoła języków obcych MASTER opole, język angielski opole

O szkole

Szkoła Języków Obcych Master z Opola to nowoczesna i szybko rozwijająca się placówka edukacyjna, która działa od 2003 roku.Jest także wpisana do rejestru niepublicznych placówek oświatowo-wychowawczych nadzorowanych przez Wydział Oświaty w Opolu.

W Masterze stawiamy na nowoczesne formy nauki języków obcych z wykorzystaniem nowatorskich metod nauczania. Naszym celem jest nauka języków obcych gwarantująca skuteczne porozumiewanie się.

Oferta Szkoły Języków Obcych Master obejmuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego. Organizujemy także kursy języka polskiego dla obcokrajowców.

Nasze kursy i szkolenia językowe kierowane są do przedstawicieli wszystkich grup wiekowych oraz osób o różnym poziomie zaawansowania np. kursy języka angielskiego dla dzieci od lat 2 Teddy Eddie, zajęcia przygotowujący do egzaminów TOEIC oraz wiele innych.

Siedziba szkoły znajduje się w najbardziej prestiżowym miejscu Opola, czyli galerii Solaris Center, prowadzimy także zajęcia na terenie szkół podstawowych, a nawet przez Internet.

Szkoła Języków Obcych Master to przede wszystkim wykwalifikowana i doświadczona kadra lektorów, którzy wykonują swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i pasją. Prowadząc kursy językowe zawsze indywidualnie podchodzą do każdego słuchacza, stosują skuteczne metody i ciekawe materiały dydaktyczne.

Szkoła Języków Obcych Master jest także licencjonowanym organizatorem turystyki toteż oprócz kursów językowych oferuje również półkolonie, obozy i kolonie językowe, nasi animatorzy przygotowują także imprezy urodzinowe dla dzieci, a w nowoczesnej siedzibie można wynająć sale konferencyjne i wykładowe.

Zapisz się do Mastera
e-sekretariat