Szkoła języków obcychMaster

W Masterze stawiamy na nowoczesne formy nauki języków obcych z wykorzystaniem nowatorskich metod nauczania. Naszym celem jest nauka języków obcych gwarantująca skuteczne porozumiewanie się.

więcej

Opinie i referencje

  • Szkoła Master spełnia moje oczekiwania. Na moją ocenę wpływają: postępy dziecka w nauce, ciekawy program nauczania, sympatyczny lektor, częste powtórki powodujące utrwalenie materiału, zajęcia prowadzone w budynku szkoły, rzetelność szkoły Master.
  • Moje dziecko chętnie uczęszcza na zajęcia, opowiada o nich w domu, sympatyczna i kompetentna lektorka, potrafiąca zachęcić dzieci do nauki oraz ciekawy program.
  • Master to miła i kompetentna obsługa, dogodne godziny otwarcia sekretariatu, indywidualne podejście do klienta, pomocne i uśmiechnięte pracownice, rzetelna i szybka odpowiedź na pytania.

Języki obce, których uczymy

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.