Opinie i referencje

Szkoła języków obcych Master dokłada wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania klientów. Od wielu lat pytamy naszych kursantów i ich rodziców o ich opinie o naszej szkole.

opinie

Przykłady opinii o naszej szkole:

Szkoła Master spełnia moje oczekiwania. Na moją ocenę wpływają: postępy dziecka w nauce, ciekawy program nauczania, sympatyczny lektor, częste powtórki powodujące utrwalenie materiału, zajęcia prowadzone w budynku szkoły, rzetelność szkoły Master.

Moje dziecko chętnie uczęszcza na zajęcia, opowiada o nich w domu, sympatyczna i kompetentna lektorka, potrafiąca zachęcić dzieci do nauki oraz ciekawy program.

Master to miła i kompetentna obsługa, dogodne godziny otwarcia sekretariatu, indywidualne podejście do klienta, pomocne i uśmiechnięte pracownice, rzetelna i szybka odpowiedź na pytania.

 

W roku 2012 nasza szkoła otrzymała tytuł Pewna Szkoła, potwierdzający, że spełniamy najwyższe standardy w zakresie organizacji nauczania oraz obsługi klienta.

Szkoła języków obcych Master była także oceniana przez profesjonalną firmę szkoleniowo-badawczą Sana Consulting metodą Tajemniczy Klient. Wyniki kontroli były następujące:

Personel zorientowany w promocjach asortymentu, w sposób aktywny przedstawiał klientowi informacje o ofercie.(…) Odwiedzający pozyskał ważne dla siebie informacje dotyczące nauki języka włoskiego oraz rozpoczęcia nauki w szkole.

Aranżacja szkoły była, w odczuciu badacza, ciekawa, szczególnie dla najmłodszych lingwistów. Powierzchnia użytkowa była utrzymana w czystości i estetyce (…) audytor czuł się w punkcie komfortowo.

Szkoła Master prowadzi także kursy dla firm i instytucji.

Poniżej kilka fragmentów z listów referencyjnych:

Szkoła Języków Obcych Master współpracuje z nami od 2010 roku (…). Zajęcia są dobrze przygotowane i prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Lektorzy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi i świetnym przygotowaniem merytorycznym. Zajęcia są prowadzone zarówno przez lektorów polskich jak i obcokrajowców, co bardzo dobrze wpływa na motywację uczących się.

(…) Wyrażamy uznanie dla bardzo dobrej organizacji kursu oraz odpowiedni dobór materiałów nauczania, co przełożyło się na podniesienie poziomu znajomości języka naszych pracowników.