Mastercamp

Jeśli nie masz pomysłu na idealne i edukacyjne wakacje dla swojego dziecka, to w Masterze mamy rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Baner podstawowy pusty Baner podstawowy pusty
16 dni 16 godzin 56 minut 0 sekund
Zapisy zakończyły się

Letnia półkolonia językowa
Masterrfun
1 turnus- 1-5.07.
2 turnus- 8-12.07.
3 turnus- 15-19.07.

polkolonia-zimowa-01 polkolonia-zimowa-01
21 dni 10 godzin 56 minut 0 sekund
Zapisy zakończyły się

Kolonia MASTER
w górach
7-16.07.2024 r.

polkolonia-zimowa-01 polkolonia-zimowa-01
33 dni 16 godzin 41 minut 0 sekund
Zapisy zakończyły się

Obóz MASTERCAMP
nad morzem
18-27.07.2024 r.

Mastercamp zrodził się z pomysłu kolonii w 2018 roku.

Jak wiemy dzieci szybko rosną i stają się nastolatkami, których niekoniecznie kręci to samo co młodszych kolegów. Nie chodzą spać o 10.00, nie bawią ich już zajęcia plastyczne czy muzyczne, mają inne potrzeby, którym również musieliśmy sprostać.  Najpierw stworzyliśmy kolonię młodzieżową, ale przez to nie mogliśmy zabrać na nią dzieci. I w ten sposób powstał obóz dla młodzieży, który cieszy się w Opolu szczególnie dużą popularnością. Udało nam się sprostać wymaganiom nastolatków, zaczęliśmy organizować Mastercamp, z wycieczkami dostosowanymi do wymagań młodzieży.

Zaciekawiliśmy naszych obozowiczów nową formą zwiedzania miast, wieczorami integracyjnymi czy wieczorami w Las Vegas. Oczywiści zostały stare tradycje, takie jak ognisko z kiełbaskami czy tradycyjny chrzest obozowicza.

A jak wygląda nasz chrzest? Wbrew pozorom bardzo przyjemnie.

Gdy nasi koloniści dorastają i zmieniają kolonię na obóz zmienia się również chrzest. Przez lata wypracowaliśmy sobie jego tradycyjny przebieg.

Chrzest obozowicza rozpoczyna się rozgrzewką rodem z ćwiczeń Marines, jednak nie chodzi o to, aby wykazać się siłą, tylko zgraniem i współpracą ze swoją grupą. Jak wiadomo młodzież ma ze sobą dużo ubrań, ale gdy trzeba je ubrać wszystkie na raz, człowiek żałuje, że tyle ich spakował. Musi być także coś do jedzenia, ale nie są to wstrętne mikstury, zazwyczaj trzeba zjeść plasterek cytryny i jeszcze się uśmiechnąć.

Nie może także zabraknąć chrztu kadry. Nasi obozowicze wspinają się na szczyty swojej kreatywności i przygotowują niezwykłe zadania. Ostatnio panie musiały obudzić młodzież, która nie miała najmniejszego zamiaru wstawać lub też nakarmić siebie nawzajem kisielem… z zawiązanymi oczami.

A wieczorem oczywiście Mastermelanż, zwany też Densami.

Chrzest obozowicza pozwala na fantastyczną integrację zarówno weteranów naszych obozów (są tacy, którzy byli nawet 10 razy!) z osobami, które pojechały z nami pierwszy raz. Jest to dla nas niezwykle ważne, gdyż naszym priorytetem jest to, aby na obozie każdy czuł się dobrze, otoczony przyjaciółmi i życzliwymi opiekunami.

Dlaczego wakacje z Masterem?

  • Lubimy spędzać czas na świeżym powietrzu
  • Wspólnie się śmiejemy i bawimy
  • Poznajemy na nowo swoje możliwości
  • Uczymy się pracy zespołowej
  • Stwarzamy niepowtarzalną atmosferę

Szkoła Języków Obcych Master jest licencjonowanym organizatorem wypoczynku nadzorowanym przez Marszałka Województwa Opolskiego oraz Kuratorium Oświaty w Opolu.

Dokumenty:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.