Dlaczego warto zapisać dziecko do szkoły językowej już dziś?

Koniec roku szkolnego kojarzy nam się raczej z zakończeniem nauki, ale to bardzo dobry czas, aby zastanowić się nad zapisaniem się na kolejny rok szkolny do naszej szkoły Master. Dlaczego warto pomyśleć o tym już dziś?
zapisz-sie-nakurs-jezykowy

Wiemy, że święty Mikołaj może przychodzić do nas tylko raz do roku i to jeszcze w zimie, ale Szkoła Językowa Master rozdaje prezenty nawet w maju!

Zapisy do szkoły językowej - im szybciej, tym taniej!

Dla wszystkich kursantów, którzy chcą zacząć lub kontynuować swoją przygodę z językiem obcym w naszej szkole, mamy atrakcyjne rabaty. Żeby z nich skorzystać, należy zapisać się na kurs językowy w maju lub w czerwcu. Im szybciej podejmiesz taką decyzję, tym więcej możesz zaoszczędzić!

„To miejsce jest zarezerwowane”

Decydując się na zapis w maju lub w czerwcu, gwarantujesz sobie komfort i spokojne wakacje, ponieważ dla zdecydowanych mamy gwarancję miejsca w grupie. Z doświadczenia wiemy, że w wakacje nie zaprzątamy sobie głowy „szkolnymi sprawami”, a przez słoneczny relaks w sierpniu czy wrześniu możemy zapomnieć o zapisaniu się na kurs w szkole języków obcych, dlatego proponujemy zrobić to już dziś i mieć to z głowy ;)

Zostań dłużej z nami i ciesz się dodatkowymi rabatami

Bardzo cenimy sobie kursantów, którzy chcą zostać z nami na dłużej, dlatego za każdy kolejny rok nauki oferujemy atrakcyjny rabat. Aby sprawdzić szczegóły promocji zapoznaj się z regulaminem lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym sekretariatem.

Z rodziną najlepiej

Rodzeństwo czasami daje nam w kość, ale nie wyobrażamy sobie bez niego życia! W Szkole Językowej Master rodzina także ma wielkie znaczenie, dlatego oferujemy naszym kursantom rabat rodzinny. Efekt? Kurs językowy dla wszystkich członków rodziny w atrakcyjnej cenie!

Podsumowując

Warto pomyśleć o kursie językowym już dziś, aby skorzystać z wielu rabatów oferowanych przez naszą szkołę, a następnie spokojnie cieszyć się wakacyjnym wypoczynkiem. Kiedy nadejdzie końcówka sierpnia i rozpocznie się „gorączka szkolna” ze spokojem powiecie „Uf, przynajmniej kurs językowy już dawno załatwiony” 

Zapisz się na kurs językowy w Szkole Językowej Master i ciesz się wieloma rabatami oraz gwarancją miejsca!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.