E - Master

E-Master to zdalna nauka języka obcego za pośrednictwem platform internetowych. Uczysz się przez internet z profesjonalnymi lektorami Szkoły Języków Obcych Master, nie wychodząc z domu!

skype-master

Języki świata

Zajęcia językowe online mogą być doskonałą alternatywą dla lekcji na sali wykładowej lub jej uzupełnieniem. Ważnym atutem są tutaj elastyczne godziny zajęć, ich tematyka dobrana do twoich potrzeb oraz konkurencyjna cena.

Dla kogo nauka języków obcych on-line?

Mogą z nich korzystać dzieci pod nadzorem rodziców, młodzież i dorośli. Poziom zajęć jest dopasowany do umiejętności językowych kursanta. 

Jak  możesz uczyć się języków obcych?
Wystarczy kilka kroków i możesz cieszyć się profesjonalnymi zajęciami bez wychodzenia z domu!

 1. Zastanów się, jaki jest cel twoich zajęć. Jakich konkretnych umiejętności językowych chciałbyś się nauczyć i ile czasu możesz poświęcić na naukę. Zdecyduj, czy chcesz się uczyć indywidualnie, w parze czy grupie.
  (jasno sprecyzowany cel pomoże nam dobrać odpowiedniego lektora, a realizacja małych celów będzie twoja motywacją)
 2. Zadzwoń do nas pod numer tel. 696 510 486 lub 77 441 41 01. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego "Zapisz się do Mastera", który znajduje się u dołu strony a oddzwonimy do ciebie.
 3. Wybierz kurs, który najlepiej spełni twoje oczekiwania a przy okazji zgarnij gratisy.
  Pamiętaj, że zajęcia grupowe mają ustalony z góry grafik, ale terminy jak i częstotliwość zajęć indywidualnych są elastyczne, możesz uczyć się o stałych porach lub dopasować terminarz zajęć do twoich potrzeb.
 4. Umów się na pierwszą (krótką, darmową) lekcję próbną. Po otrzymaniu potwierdzenia terminu lekcji i danych platformy internetowej, zaloguj się o ustalonej godzinie i zacznij naukę. Przy okazji tego spotkania ustalisz swój poziom językowy poznasz zakres materiału wybranego kursu lub  wspólnie z lektorem nakreślisz tematykę przyszłych zajęć indywidualnych. 
 5. Jeśli będziesz zadowolony z lekcji próbnej wykup odpowiedni kurs i ciesz się nauką języka obcego przez Internet.
 6. By usystematyzować naukę  i dać ci możliwość śledzenia postępów w realizacji programu kursu, wraz z jego początkiem, otrzymasz link do dokumentu z programem i tematyką kursu, który wykupiłeś. Szybka nauka języka 

Materiały w chmurze 

Oprócz spotkań z lektorem, otrzymasz dostęp do e-sekretariatu, w którym znajdziesz ćwiczenia oraz materiały wykorzystywane podczas zajęć jak i dodatkowe materiały do pracy własnej. Pliki tekstowe, ścieżki audio, linki, artykuły czy ćwiczenia będziesz mógł otworzyć bezpośrednio z folderu lub pobrać na swoje urządzenie i pracować offline. 

Co będzie Ci potrzebne do nauki jęków obcych on-line?

 • Podczas nauki najwygodniej będzie ci korzystać z: 
 • Komputera / laptopa z mikrofonem
 • (polecamy kamerkę z mikrofonem i/lub słuchawki z mikrofonem) 
 • alternatywą może być nowoczesny tablet lub smartfon.

Nie odkładaj nauki na później, zadzwoń do nas i ucz się z domu!

Ceny znajdują się pod opisem poszczególnych kursów stacjonarnych.

Materiały kursowe

Kursant kupuje podręczniki we własnym zakresie. Materiały od lektora są dostępne bezpłatnie w e-sekretariacie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.