Egzaminy Cambridge 2022 w naszej szkole!

na strone aktualnosci

Z wielką przyjemnością informujemy, że w naszej szkole jest możliwość przystąpienia do egzaminów Cambridge na trzech różnych poziomach językowych. W poniższym artykule opowiemy Ci o szczegółach, koniecznie przeczytaj i zapisz się już dziś!

Dlaczego warto?

Egzaminy Cambridge to standaryzowane i międzynarodowe egzaminy, które w rzetelny sposób oceniają poziom wiedzy i umiejętności. Wynik egzaminu nie tylko potwierdza nasze umiejętności językowe, ale także stanowi dobry wyznacznik do dalszej nauki języka obcego.

Egzaminy te sprawdzają wszystkie kompetencje językowe: słuchanie, mówienie, czytanie oraz pisanie, dzięki czemu egzaminowany otrzymuje całościową i kompleksową ocenę.

Ponadto certyfikat językowy uzyskany po egzaminie jest wysoko ceniony w różnorodnych instytucjach edukacyjnych oraz na rynku pracy.

Cambridge 2022 Movers

To propozycja skierowana do dzieci w wieku 10-12 lat na poziomie językowym A1+. Egzamin składa się z dwóch części:

a)     pisemnej, w której sprawdzane są umiejętności rozumienia ze słuchu, czytania i pisania; część ta odbędzie się 11 czerwca 2022,

b)     ustnej, w której egzaminowany będzie musiał zmierzyć się z prostym opisywaniem obrazków i krótką konwersacją z egzaminatorem (ok. 5-7 minut). Część ustna przewidziana jest w dniach 3-12 czerwca 2022.

Dla wszystkich naszych kursantów przygotowaliśmy bezpłatny egzamin próbny w naszej szkole języków obcych!

Cambridge 2022 B1 Preliminary

Egzamin na poziomie językowym B1 dla młodzieży w wieku 12-16 lat, w którym sprawdzane umiejętności obejmują m.in. czytanie prostych tekstów, pisanie codziennych wypowiedzi, wyrażanie własnej opinii, a także praktyczne porozumiewanie się w codziennych sytuacjach życiowych.

Egzamin składa się z dwóch części:

a)     11 czerwca 2022 część pisemna – rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie;

b)     3-12 czerwca 2022 część ustna – proste konwersacje w parach (12 minut).

Kursanci szkoły językowej Master mają możliwość przystąpienia do bezpłatnego egzaminu próbnego już w maju (termin do ustalenia).

Cambridge 2022 B2 First

Egzamin B2 First skierowany jest dla naszych najstarszej grupy wiekowej (powyżej 15. roku życia) i obejmuje umiejętności językowe na poziomie B2. To propozycja dla tych, którzy opanowali umiejętności językowe w stopniu zapewniającym swobodne porozumiewanie się na różnorodne tematy oraz tworzenie wypowiedzi pisemnych takich jak listy czy opowiadania.

Egzamin złożony jest z dwóch podstawowych części:

a)     pisemnej, w której egzaminowany będzie musiał wykazać się umiejętnością rozumienia ze słuchu (40 minut), czytania (75 min.) oraz pisania (80 min.); część ta odbędzie się 18 czerwca 2022;

b)     ustnej, podczas której egzaminowani w parach będą prowadzić konwersacje (15 minut), a która odbędzie się między 10 a 19 czerwca 2022.

Nasi kursanci mają możliwość sprawdzenia siebie na bezpłatnym egzaminie próbnym.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych! Dodatkowe informacje znajdują się na naszej stronie TUTAJ

Termin rejestracji upływa w piątek 29 kwietnia!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.