Kilka rad na dobry start

posty-radyna-start

Wakacje dobiegają końca i powoli każdy z nas przygotowuje się do wrześniowego powrotu do szkoły. Wiemy, jak trudno pożegnać się z wolnym czasem, ciepłymi promieniami słońca i słodkim lenistwem, dlatego już dziś przychodzimy z garścią dobrych rad na szkolny start.

Same pozytywy

Powrót do szkoły to nie tylko powrót do nauki, ale także długo wyczekiwane spotkanie z naszymi znajomymi i przyjaciółmi. Z niektórymi pewnie nie widzieliście się przez całe dwa miesiące, więc wrzesień to dobry czas na odświeżenie znajomości – wymiana wakacyjnych wspomnień, wspólne rozmowy, a także wypoczynek na świeżym powietrzu pozwolą wrócić na szkolne tory.

Dobre przygotowanie

Wyobraź sobie, że powrót do szkoły to kolejna podróż. Jak do każdej innej, także do tej warto przygotować się wcześniej. Sprawdź, czy masz wszystkie niezbędne pomoce szkolne, a także czy już zapisałeś się na nasze kursy językowe. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Zabawa dla każdego

Podczas nauki nie można zapominać także o wolnym czasie. Pamiętaj, aby zaplanować go w odpowiedzialny sposób. Jeżeli spędzasz dużo czasu przed komputerem, w czasie wolnym warto zadbać o aktywność fizyczną, a także kontakty z najbliższymi. Przeraża cię góra książek i stos materiałów? Nie martw się! W naszej szkole językowej dbamy o to, aby nauka była przyjemnością, dlatego do minimum ograniczamy wkuwanie. Na zajęciach w Master uczysz się języka, jednocześnie świetnie się bawiąc i radośnie spędzając czas.

Dobre nawyki

Zapewne podczas wakacji nikt nie zrywał się z łóżka wczesnym rankiem, a rozrywka zajmowała nam większą część dnia. Pamiętaj, że od września dojdzie kilka ważnych obowiązków, dlatego już dziś postaraj się wypracować dobre nawyki. W tym celu świetnie sprawdzą się organizery czy kalendarze, w których możesz zaplanować swój czas. Nie zapomnij wpisać zajęć w naszej szkole językowej!

Przede wszystkim uśmiech

Rok szkolny za chwilę się rozpocznie, ale przecież kiedyś się też skończy! Wykorzystaj ten czas na pogłębianie swojej wiedzy, doskonalenie umiejętności i podnoszenie kompetencji. Być może uda Ci się także odkryć jakąś nową pasję? W roku szkolnym 2021/2022 czeka nas 187 dni nauki i aż 178 wolnych dni. Nie brzmi najgorzej, prawda?

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.