polkolonia-zimowa-01

Kolonia dla dzieci w Karpaczu 01-10.07.2023


Co się będzie działo podczas kolonii z Masterem?

10 dni wspaniałej zabawy!

    Kolonia Master została stworzona zarówno dla małych jak i dużych dzieci, które lubią spędzać aktywnie wakacje. Wypoczynek z nami to nie tylko świetna zabawa i nauka, ale również szansa na zawarcie nowych przyjaźni. Z nami Twoje dziecko zdobędzie kolejne wspaniałe wspomnienia, oderwie się od wirtualnej rzeczywistości i odpocznie od znanego mu otoczenia. Gwarantujemy świetną zabawę i uśmiech na twarzy Twojej pociechy.

    W tym roku z naszą kolonią odwiedzimy piękną miejscowość turystyczną jaką jest Karpacz, położony w Sudetach Zachodnich, w dolinie rzeki Łomnicy. Ta miejscowość turystyczna obfituje w wiele ciekawych atrakcji, trasy turystyczne, piękne krajobrazy i niezapomnianą atmosferą górskiego kurortu. Ośrodek Zielone Wzgórze, w którym będziemy, został przez nas sprawdzony, posiada świetną lokalizację, zaplecze sportowe, dydaktyczne i noclegowe dając gwarancję świetnej zabawy i wypoczynku dla dzieci.

W tym roku w programie:
  • wycieczki rozwijające ciekawość i kreatywność kolonistów:

       - odwiedzimy Western City (przenosimy się w czasy Dzikiego Zachodu, konie, napady na bank, pojedynki rewolwerowców, pływanie po  stawie w indiańskim canoe i wiele innych niezapomnianych atrakcji)

       - wizyta w aquaparku, super atrakcje: baseny, jaskinia lodowa, zjeżdżalnie czyli relaks i adrenalina w jednym miejscu.

       - wyjście do Karkonoskich drezyn ręcznych (sprawdzimy czy sam potrafisz napędzać taką maszynę, przy okazji organizujemy wyścigi drezyn)

       - świetna zabawa w interaktywnej wystawie Lego, komputerów i konsol (odwiedzimy nieznane galaktyki oraz postacie z ulubionych filmów i kultowych gier)

       - Park Bajek (wielka wyprawa w świat fantazji poznajemy piękne baśnie a przy okazji przepompujemy hektolitry wody w hydro parku, pobawimy na placu trampolin i torach z pontonami)

Ponadto, zwiedzimy wiele innych ciekawych miejsc, które Cię zaskoczą .

  • zajęcia na świeżym powietrzu pobudzające aktywność sportową i dydaktyczną kolonistów:

            - gry terenowe,

            - zabawy zespołowe,

            - zajęcia plastyczno-techniczne,

            - zajęcia językowe.

  •   zajęcia integracyjne:

         - zwariowane rekordy Guinessa,

         - pokaz mody,

         - kino pod gwiazdami,

         - konkurs talentów,

         - wieczór w Las Vegas,

         - wieczór konstruktorów i szalonych naukowców,

          - dyskoteki.

Maksymalny rabat do 400 zł (szczegóły w biurze szkoły).

Zapraszamy na kolonię do szkoły języków obcych Master!

01.07-10.07.2023
Karpacz
Dostępnych 50 miejsc (decyzduje kolejność zgłoszeń)
dzieci w wieku 7-12 lat

Dlaczego kolonie z Master Opole?

polkolonie-zabawa

Super zabawa!

Organizowane zajęcia podczas wakacji gwarantują dobrą zabawę na każdy dzień! Wspólnie odkrywamy tajemnice świata i podróże w atrakcyjne miejsca - te duże i te małe. Dbamy, aby każdy dzień zaskakiwał i zachwycał. W programie każdego dnia znajdują się zarówno zajęcia językowe, jak i niezwykłe atrakcje. Wiemy, że intensywna praca powinna być zrównoważona z odpoczynkiem, a przy tym pamiętamy, że kluczem do sukcesu jest systematyczność, dlatego za woalem dobrej zabawy, przeżywania przygód i mnóstwem atrakcji sprytnie ukryliśmy naukę języka obcego nawet podczas wakacji.

polkolonie-bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo i profesjonalna organizacja

Szkoła Master spełnia wszystkie warunki bezpiecznego wypoczynku. Kolonie i półkolonie zawsze odbywają się pod nadzorem Kuratorium Oświaty i Sanepidu. Zapewniamy smaczne wyżywienie. Kolonie organizowane są w sprawdzonych ośrodkach dostosowanych dla dzieci i młodzieży. Nasza szkoła posiada kilkanaście lat doświadczenia w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Zapewniamy bardzo bogaty program, który osobiście przetestowaliśmy w naszym Zespole.

polkolonie-nauka-kolonie-wakacje

Nauka w wyśmienitej atmosferze!

Gwarantujemy praktyczną naukę języka angielskiego poprzez zabawę. Kolonie i półkolonie Master to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, a przy tym chcą podszlifować swój angielski. Wśród naszej imprezowej ekipy poznasz wielu pasjonatów języka angielskiego. Co więcej, nasi wykwalifikowani animatorzy dostarczą ci sporej dawki energii do nauki. Nie martw się, to nie obóz, w którym przez 8 godzin będziesz wkuwać słówka na pamięć! My łączymy to, co najlepsze – dobrą zabawę, poczucie humoru i wakacyjny luz, by przy okazji przemycić trochę nauki!

polkolonie-opiekunowie

Profesjonalna kadra opiekunów

Zajęcia prowadzi wyłącznie wykwalifikowana kadra mająca świetny kontakt z dziećmi, która dba zarówno o atmosferę, jak i o bezpieczeństwo. Jednym z głównych zadań opiekunów jest zagwarantowanie innowacyjnych i kreatywnego przebiegu zajęć. Naszą szkołę tworzą ludzie z pasją i z odpowiednimi kompetencjami. Kadra Mastera to ludzie z wykształceniem kierunkowym w zakresie nauczania języków obcych i pracy z dziećmi, to prawdziwi fachowcy w swej dziedzinie, a także native speakerzy, którzy często na swoich zajęciach oprócz nauki języka, przemycają ciekawostki z krajów, z których pochodzą.

Do końca zapisów pozostało 28 dni 13 godzin 40 minut 0 sekund
Zapisy zakończyły się

Opinie użytkowników

Razem z synem bardzo dziękujemy! za całokształt kolonijny!!
Dziękujemy. Syn bardzo zadowolony. Pierwszy samodzielny wyjazd zaliczony i udany.
Baaaaardzo się podobało!!!!!
Wspaniale - dziecko zachwycone

Kolonie i półkolonie z Masterem

Z Masterem kolonie są fajne nie tylko ze względy na bogaty program, ale również dzięki niepowtarzalnej atmosferze, jaką udaje nam się co roku stworzyć. Ponadto sami sprawdzamy wszystkie atrakcje, nie korzystamy z pomocy pośredników. Starannie dobieramy kadrę pracowników, która już ma doskonały kontakt z dziećmi, co umożliwia jej szybsze zaprzyjaźnienie się z nowymi kolonistami. Dodatkowe zajęcia językowe rozwijają kolejne umiejętności językowe Twojego dziecka oraz przełamują bariery językowe w mowie. Codzienne Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz działamy ściśle pod nadzorem Kuratorium Oświaty i Sanepidu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.