Kolonie i obozy językowe

Od 10 lat organizujemy letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży, czyli kolonie i obóz językowy, które cieszą się wspaniałą opinią zarówno uczestników, jak i rodziców.

Kolonie językowe Master

Nagroda dla Szkoły językowej MasterCo roku wybieramy się w inne miejsce, ale zawsze spędzamy czas bardzo aktywnie. Od rana do wieczora zwiedzamy największe atrakcje regionu, bawimy się w parkach rozrywki, wyzwalamy adrenalinę w parkach linowych, relaksujemy się w aquaparkach itp. Wieczory spędzamy przy wspólnych ogniskach, tańczymy w Las Vegas i oglądamy filmy pod gwiazdami.

Codziennie uczymy się hiszpańskiego i angielskiego, a także uprawiamy ciekawe sporty. Nasze zajęcia językowe są nastawione na konwersacje i prowadzone są w formie zabaw i gier językowych oraz projektów.

Nasi klienci bardzo sobie cenią naszych wspaniałych wychowawców i instruktorów, którzy spędzają cały czas ze swoimi podopiecznymi dbając o ich bezpieczeństwo i dobry humor.

Ponieważ nasi koloniści zdążyli się zamienić w nastolatków zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty wypoczynku także obozy językowe. Największym ich atutem są kameralne grupy, program wypoczynku ustalany zgodnie z ich oczekiwaniami oraz wychowawcy, którzy doskonale rozumieją młodzież i są przez nią bardzo lubiani.

Dlaczego wakacje z Masterem?

  • jeśli lubisz spędzać czas w dobrym towarzystwie, gdzie nie liczy się marka Twoich ciuchów ani cena Twojego smartfona,
  • jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, poznawać nowe miejsca i niecodzienne sporty,
  • jeśli lubisz dużo się śmiać, a wieczorami "rozkminiać" sprawy ważne dla ludzi w Twoim wieku…

… ta propozycja jest na pewno dla Ciebie.

Szkoła Języków Obcych Master jest licencjonowanym organizatorem wypoczynku nadzorowanym przez Marszałka Województwa Opolskiego oraz Kuratorium Oświaty w Opolu.

Dokumenty:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.