Kursy językowe dla dzieci 7-15 lat

Kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku szkoły podstawowej to sztandarowe zajęcia w ofercie Szkoły Języków Obcych Master. Poznaj metody nauki języka: MasterFUN oraz kursy egzaminacyjne Savvy Ed i Edward’s League. Ponadto, zapraszamy na kursy innych języków: hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, i innych. Dostępne są kursy grupowe, jak i zajęcia indywidualne.

dzieci7-15

Master fun

Angielski dla dzieci, nastolatkówMaster Fun - angielski dla dzieci w szkole

Nasz autorski program Masterfun to połączenie nauki ze świetną zabawą!

Program kursu języka angielskiego podzielony jest na osiem poziomów, które odpowiadają programowi poszczególnych klas szkoły podstawowej. Natomiast materiał dydaktyczny oparty jest na naszym autorskim programie, który uzupełnia, rozszerza i cementuje wiedzę zdobytą w trakcie lekcji szkolnych.

Tematyka kursu opiera się na podstawie programowej MEN, ale zawiera znacznie więcej słów i zwrotów niż programy szkoły publicznej. Materfun to nie wkuwanie słówek, to zabawne historyjki przygodami Mastermana oraz liczne gry i zabawy językowe.

Podczas naszych zajęć języka angielskiego dla dzieci największy nacisk kładziemy na komunikację. Uczniowie są motywowani do mówienia i wchodzenia w interakcje językowe. Jedną z naszych unikalnych metod jest system MasterKarty, który nagradza osiągnięcia i systematyczną pracę.

Kurs języka angielskiego dla dzieci ze szkół podstawowych są bardzo wygodne dla rodziców. Zazwyczaj nie trzeba dziecka wozić na zajęcia, ponieważ odbywają się nie tylko w naszych siedzibach, ale także po lekcjach na terenie wielu szkół podstawowych w Opolu. Zapytaj czy uczymy w szkole twojego dziecka, a nasz lektor przyjedzie do was na zajęcia.

Savvy Ed

Savvy Ed
Licencjonowany kurs języka angielskiego Savvy Ed – to propozycja dla ambitnych dzieci w wieku 7-10 lat.

Dowiedz się więcej na Edu Bears

NOWOŚĆ: Master Help

Zajęcia dodatkowe, mające na celu pomoc językową, wyrównanie zaległości, szybkie powtórki do sprawdzianów, uzupełnianie zaległości, itp. Szczegółowe informacje określone są w regulaminie znajdującym się w Statucie Szkoły

Jaka jest metoda Savvy Ed?

Po pierwsze bardzo ambitna, dzieci naprawdę opanują ogrom materiału, ale z drugiej strony absolutnie niebanalna, użyte w niej rozwiązania edukacyjne m.in. grywalizacja, elementy oceniania kształtującego, nauczanie z efektem kuli śniegowej - przeprowadzą dzieci przez proces nauki motywując i inspirując na każdym kroku.

Realizacja metody została zaplanowana na 3 kolejne lata. Pierwszy poziom Savvy Ed wprowadza intensywnie naukę czytania. Poprzez czytanie przygotujemy uczniów do nauki pisania, która będzie dominować na poziomie drugim. Potem jeszcze tylko trzeci poziom wprowadzający nazwy oraz ćwiczenia gramatyczne i dzieci będą bardzo dobrze przygotowane do podejmowania wszelkich językowych wyzwań! Oczywiście nie zapominamy o mówieniu, skuteczna komunikacja jest zawsze naszym priorytetem, na każdym poziomie Savvy Ed.

Uczeń szkoły językowej

Kurs Savvy Ed zachwyca dzieci, rodziców i nauczycieli połączeniem ambitnego podejścia i niebanalnej treści! Dzięki temu nasi uczniowie aktywują ciekawość poznawczą, nauka przynosi szybkie efekty i sprawia frajdę!

Edward's League


To 3-letni, licencjonowany kurs dla nastolatków w wieku 11-15 lat. przygotowuje do międzynarodowego egzaminu Cambridge na poziomie średniozaawansowanym. Jest to etap pośredni między egzaminem Movers (A1) lub Fliers (A2), do którego przygotowuje kurs Savvy Ed oraz egzaminem First Certificate (FCE) na poziomie B2, który jest przeznaczony dla młodzieży i dorosłych. Kurs Edward's League zawiera treści i materiały dotyczące nastolatków, w formie interesującej dla tej grupy wiekowej.

Najważniejsze zalety kursu Edward's League to:

  • AMBITNY, ALE REALNY DO OSIĄGNIĘCIA
  • NATURALNE PRZYSWAJANIE ORAZ TRADYCYJNA NAUKA
  • TRADYCYJNY, A ZARAZEM BARDZO INNOWACYJNY
  • PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW Z ZACHOWANIEM PRIORYTETÓW KOMUNIKACYJNYCH
  • PIECZOŁOWITOŚĆ W TWORZENIU METODY W PARZE Z UCZNIOWSKĄ NIEZALEŻNOŚCIĄ
  • SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA I INTRYGUJĄCE NOWOŚCI

Więcej szczegółów na stronie metody: https://edubears.pl/edwards-league

Egzamin Ósmoklasisty

Kurs dwuletni kurs przygotowujący do egzaminu po szkole podstawowej. Konsoliduje i utrwala materiał realizowany w szkole podstawowej. Przede wszystkim jest bogaty w wiele ćwiczeń komunikacyjnych, co pozwala na rozwój umiejętności mówienia w języku angielskim. Wiedza kursantów jest systematycznie monitorowana za pomocą testów egzaminacyjnych a na koniec każdego roku przystępują do wewnętrznego egzaminu ustnego. Kurs zarówno w siedzibie szkoły Master jak i niektórych szkół podstawowych. Cennik jak Masterfun Teen lub Basic School w zależności od miejsca kursu.

Cennik i szczegóły kursów językowych

lp

Nazwa kursu

Poziom szkoły podstawowej

Ilość zajęć

częstotliwość

Cena całkowita

Rata miesięczna

Pakiet startowy*

1

Savvy Ed

8-12 lat

60

2 x 60 min.

2548zł

254zł

265zł

2

Edward's League

11-15 lat

60

2 x 60 min.

2563zł

254zł

280zł

3

Musterfun Junior

8-10 lat

60

2 x 45 min.

2488zł

244zł

250zł

4

Masterfun Teen

 

12-15 lat

60

2 x 60 min.

2548zł

255zł

250zł

5

Basic School Opole

Klasa I-VIII

60

2 x 45 min.

2448zł

244zł

250zł

4

Basic School poza Opolem

Klasa I-VIII

60

2 x 45 min.

2533zł

254zł

250zł

*Płatne z I ratą. Pakiet zawiera: zestaw podręczników, teczka firmowa, imprezy językowe, upominki, itp.

1 i 2 - zajęcia tylko w siedzibie Szkoły Master. Warunkiem przyjęcia na kurs jest zdanie testu kwalifikacyjnego

3, 4 - zajęcia tylko w siedzibie Szkoły Master.

5, 6 - zajęcia prowadzone na terenie niektórych szkół podstawowych w Opolu i poza Opolem.

 

Rabaty*

kurs

Wczesny zapis

Wpłata

jednorazowa

Rabat rodzina

Rabat kontynuacja

Maksymalny

rabat

Wszystkie kursy

100zł

50zł

50zł

20zł za każdy rok

200zł

*regulamin kuponów rabatowych znajduje się tutaj

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.