Kursy językowe dla młodzieży

Zapraszamy na kursy językowe dla młodzieży. Szczególnie polecamy zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i francuskiego.

Zapraszamy młodzież na zajęcia językowe w roku szkolnym 2016/2017.
 
W tym miesiącu wystartowały nasze grupy kursowe, jednak spóźnialscy znajdą jeszcze miejsce na wybranych przez siebie zajęciach. Szczególnie polecamy język angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski i francuski.
 

Przygotowaliśmy dla Ciebie zajęcia nastawione na komunikację i doskonalenie praktycznych umiejętności językowych. Zajęcia języka angielskiego bez podręczników, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii! Zajecia prowadzą lektorzy polscy i zagraniczni w komfortowych salach Szkoły Języków Obcych Master, w samym centrum Opola (Solaris piętro +4).

Więcej nformacji udzieli nasze biuro.

KONTAKT

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.