Nauka języków obcych dla młodzieży i dorosłych

Dla młodzieży i dorosłych opracowaliśmy autorskie programy. Często uczymy bez podręcznika, za to z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

dorosli

We współczesnym świecie, pełnym niezliczonych bodźców, tradycyjne nauczanie często zniechęca. Nauka języków obcych dla dorosłychDlatego kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych przygotowaliśmy specjalnie pod kątem współczesnych kursantów opracowując autorskie programy.

Podczas kursu języka angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych uczniowie stawiani są w sytuacjach językowych znanych z życia codziennego. Podczas zajęć wykorzystujemy tematy bliskie uczącym się oraz nowoczesne techniki multimedialne jak tablice interaktywne czy tablety.

Ważnym aspektem kursów języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych jest skuteczne przygotowanie uczniów do egzaminów językowych takich jak: matura z języka obcego, czy międzynarodowy egzamin FCE i TOEIC.

Zajęcia językowe prowadzone są zazwyczaj przez dwóch lektorów. Gramatykę oraz zagadnienia związane z egzaminami językowymi wykłada głównie lektor polski, natomiast konwersacje prowadzą lektorzy zagraniczni – native speakerzy.

Jaką formę zajęć preferujesz? Lubisz się uczyć indywidualne czy w grupach ? Przeczytaj i wybierz najlepszy kurs językowy dla Ciebie

Indywidualne zajęcia indywidualne

Jeśli jesteś osobą, która chce:

 • decydować o miejscu, terminie i godzinie zajęć
 • ustalać ich częstotliwość i intensywność
 • mieć wpływ na program kursu i metody nauczania

...to idealny będzie dla Ciebie kurs indywidualny. Zajęcia indywidualne są najbardziej elastyczną formą kursu językowego. Taka nauka pozwala na szybsze osiąganie zamierzonych efektów, ponieważ lektor w całości poświęca czas tylko Tobie co sprawia, że szybciej niż w grupie wychwytuje Twoje najsłabsze punkty i tym samym pomaga ci rozwijać umiejętności językowe. Program jest całkowicie dopasowany do indywidualnych potrzeb słuchacza. W przypadku tego kursu można elastycznie zmieniać intensywność, a także w trakcie modyfikować program zajęć.Szkoła językowych w Opolu

Zapisz się na zajęcia indywidualne.

Pamiętaj- Ty tu decydujesz!!!

Zajęcia językowe w grupach

Współczesny rynek pracy, a przede wszystkim szybko postępująca globalizacja powoduje, że coraz częściej przebywamy w międzynarodowym towarzystwie. Umiejętność porozumiewania się w języku obcym nie jest już dodatkowym atutem, ale koniecznością!

Języki obce takie jak angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, czy francuski to kanon współczesnych czasów.

Dlatego Szkoła Języków Obcych Master wychodzi naprzeciw wymaganiom słuchaczy. Nasze kursy językowe skierowane do studentów i dorosłych są intensywne, nowoczesne i nastawione na osiąganie konkretnych celów językowych. Kładziemy w nich szczególny nacisk na umiejętności skutecznej i płynnej komunikacji. Nie zapominamy jednak o poprawności językowej i rozwijaniu wszystkich sprawności: mówienia, czytania, słuchania, oraz pisania w języku obcym.

Kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego dla dorosłych w naszej szkole są elastyczne, a kursanci sami współtworzą ich program wybierając dogodne godziny zajęć jak i tematy poruszane podczas zajęć. Oferujemy kursy językowe dla dorosłych w różnych wymiarach godzin, a słuchacze mogą uczyć się tak długo jak tego potrzebują.

Cennik kursów

lp

Nazwa kursu

lektorzy

Ilość zajęć

częstotliwość

Cena całkowita

Rata

Podręczniki

1

Standard L/A

lektor polski
i/lub

obcokrajowiec

60

2 x 60 min

2533zł

254zł

250zł

2

Standard B

lektor polski
i/lub

obcokrajowiec

60

2 x 60 min

3132zł

320zł

250zł

1- kurs dla młodzieży (L) lub dorosłych (A) w grupie 5-10 osób.

2 - kurs dla dorosłych w grupie 3-4 osoby

 

Kursy indywidualne*

Cena za 1 lekcję
45 minut

Cena za 1 lekcję
60 minut

1

Zajęcia indywidualne

110zł

140zł

2

Zajęcia w duecie

70zł

100zł

* Do ceny kursu należy doliczyć cenę podręczników lub wybranych materiałów kursowych.

Rabaty dla kursu Standard

 • Wpłata jednorazowa - 50zł
 • Wczesny zapis - 100zł
 • Rodzina – 50zł
 • Rabaty za kontynuację kursu:
  • 1 rok- 20 zł
  • każdy kolejny rok – 20 zł więcej

UWAGA! Suma rabatów nie może przekroczyć 200zł!

Rabaty dla kursów indywidualnych

 • Wpłata jednorazowa
 • powyżej 30h – 5 %
 • powyżej 60h – 10 %
 • Rodzina – 1 zł / h (max 5 zł)
 • Rabaty za kontynuację kursu – 1 zł / h (max 5zł)

*regulamin kuponów rabatowych znajduje się tutaj

Ucz się z nami!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.