Opinie i referencje

Szkoła języków obcych Master dokłada wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania klientów. Od wielu lat pytamy naszych kursantów i ich rodziców o ich opinie o naszej szkole.

opinie

Przykłady opinii o naszej szkole:

Szkoła Master spełnia moje oczekiwania. Na moją ocenę wpływają: postępy dziecka w nauce, ciekawy program nauczania, sympatyczny lektor, częste powtórki powodujące utrwalenie materiału, zajęcia prowadzone w budynku szkoły, rzetelność szkoły Master.

Moje dziecko chętnie uczęszcza na zajęcia, opowiada o nich w domu, sympatyczna i kompetentna lektorka, potrafiąca zachęcić dzieci do nauki oraz ciekawy program.

Master to miła i kompetentna obsługa, dogodne godziny otwarcia sekretariatu, indywidualne podejście do klienta, pomocne i uśmiechnięte pracownice, rzetelna i szybka odpowiedź na pytania.

 

W roku 2012 nasza szkoła otrzymała tytuł Pewna Szkoła, potwierdzający, że spełniamy najwyższe standardy w zakresie organizacji nauczania oraz obsługi klienta.

Szkoła języków obcych Master była także oceniana przez profesjonalną firmę szkoleniowo-badawczą Sana Consulting metodą Tajemniczy Klient. Wyniki kontroli były następujące:

Personel zorientowany w promocjach asortymentu, w sposób aktywny przedstawiał klientowi informacje o ofercie.(…) Odwiedzający pozyskał ważne dla siebie informacje dotyczące nauki języka włoskiego oraz rozpoczęcia nauki w szkole.

Aranżacja szkoły była, w odczuciu badacza, ciekawa, szczególnie dla najmłodszych lingwistów. Powierzchnia użytkowa była utrzymana w czystości i estetyce (…) audytor czuł się w punkcie komfortowo.

Szkoła Master prowadzi także kursy dla firm i instytucji.

Poniżej kilka fragmentów z listów referencyjnych:

Szkoła Języków Obcych Master współpracuje z nami od 2010 roku (…). Zajęcia są dobrze przygotowane i prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Lektorzy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi i świetnym przygotowaniem merytorycznym. Zajęcia są prowadzone zarówno przez lektorów polskich jak i obcokrajowców, co bardzo dobrze wpływa na motywację uczących się.

(…) Wyrażamy uznanie dla bardzo dobrej organizacji kursu oraz odpowiedni dobór materiałów nauczania, co przełożyło się na podniesienie poziomu znajomości języka naszych pracowników.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.