Półkolonie językowe

W Szkole Języków Obcych Master w czasie ferii zimowych oraz wakacji letnich organizujemy półkolonie językowe. Nasza propozycja jest skierowana do dzieci w wieku szkolnym.

Baner podstawowy pusty Baner podstawowy pusty
16 dni 15 godzin 28 minut 0 sekund
Zapisy zakończyły się

Letnia półkolonia językowa
Masterrfun
1 turnus- 1-5.07.
2 turnus- 8-12.07.
3 turnus- 15-19.07.

polkolonia-zimowa-01 polkolonia-zimowa-01
21 dni 9 godzin 28 minut 0 sekund
Zapisy zakończyły się

Kolonia MASTER
w górach
7-16.07.2024 r.

polkolonia-zimowa-01 polkolonia-zimowa-01
33 dni 15 godzin 13 minut 0 sekund
Zapisy zakończyły się

Obóz MASTERCAMP
nad morzem
18-27.07.2024 r.

Półkolonia z Masterem to wspaniały czas na odpoczynek i naukę w jednym.  Nie tylko pomagamy rozwinąć nowe umiejętności Twojego dziecka, ale również dajemy mu możliwość na bliższe poznanie samego siebie oraz zawarcie nowych i ciekawych znajomości.

Zapraszamy na półkolonie z Masterem!  Zadzwoń i zapisz się już dziś! 

Nagroda dla naszej Szkoły

Nasze półkolonie językowe zawsze podzielone są na grupy tematyczne, takie jak na przykład: grupa sportowa, miłośników zwierząt czy artystyczna. Uczestnicy półkolonii językowych sami wybierają grupę, która odpowiada ich zainteresowaniom i biorą udział w zajęciach związanych z ich pasjami.

Półkolonie językowo - tematyczne Mastera,

- łączą praktyczną naukę języka angielskiego z aktywnym spędzaniem czasu poza salą wykładową. Podczas tygodniowego turnusu półkolonii językowych dzieci codziennie w trakcie zabawy uczą się języka angielskiego, odwiedzają interesujące miejsce w Opolu i okolicy, a dzięki profesjonalnym animatorom oraz lektorom kreatywnie spędzają swój czas wolny.

Organizowane już od prawie 15 lat przez Szkołę Języków Obcych Master półkolonie są nadzorowane przez Kuratorium Oświaty w Opolu i otrzymują najwyższe oceny podczas corocznych kontroli.

Co nas wyróżnia?:

  • Małe grupy
  • Sprawdzone i ciekawe atrakcje
  • Pyszne śniadania i obiady w cenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Zajęcia języka angielskiego w formie zabawy
  • Czas trwania zajęć: 08:00-17:00
  • Doświadczeni opiekunowie i animatorzy

Dokumenty:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.