Regulamin Konkursu Master

 

1. Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacyjne MASTER z siedzibą w Opolu, ul. Waryńskiego 2, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem 38175 zwana dalej organizatorem.

2. Czas trwania konkursu. Konkurs rozpoczyna się w dniu 05.09.2018 aż do wyczerpania nagród, jednak nie później niż do 28.09.2018.

3. Uczestnicy konkursu. W konkursie mogą wziąć udział każda osoba z wyjątkiem pracowników CE Master.

4. Zasady konkursu.

a) Zrób sobie zdjęcie w budce telefonicznej która znajduje się przed wejściem Szkoły Języków Obcych Master w Opolu.

b) Umieść to zdjęcie w komentarzu pod tym postem lub na swoim profilu na Facebooku ( oznacz nas @Szkoła Języków Obcych Master byśmy mogli ciebie zobaczyć)

c) Napisz w poście początek rozmowy (powitanie) w jednym z języków, których uczymy w Masterze tu znajdziesz podpowiedź http://cemaster.pl/szkola-jezykow-obcych-opole.html

d) Każdy kto umieści zdjęcie i poprawnie napisze powitanie otrzyma od nas nagrodę (np. bilet do kina, kupon do KFC, kupon rabatowy na kurs językowy, itp.

e) Przyjdź do naszej szkoły najpóźniej do 1.10.2018r. – sprawdzimy poprawność zadania a Ty odbierzesz nagrodę

5. Przebieg konkursu. Uczestnicy wykonuje zadanie opisane w pkt.4. Następnie zgłasza się do biura szkoły Master. Pracownik sekretariatu szkoły Master sprawdzi prawidłowość odpowiedzi. Zwycięzcy losują nagrody.

6. Fundatorami nagród jest Organizator (gadżety reklamowe) oraz Restauracja KFC (kupony na wybrany zestaw), ) oraz kino Helios (bilety do kina).

7. Odbiór nagród – osobiście w biurze szkoły Master w godzinach jego pracy najpóźniej do dnia 01.10.2018. Nagrody nie odebrane w terminie przechodzą na własność organizatora.

8. Zwycięzca nie może domagać się zamiany wygranej nagrody na inną ani wypłaty jej równowartości pieniężnej.

9. Reklamacje można składać pisemnie w biurze szkoły od dnia rozpoczęcia konkursu najpóźniej w ciągu 7 dni od daty wydania nagród. Reklamacje rozpatruje Organizator. Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika, przyczynę reklamacji wraz z jej uzasadnieniem oraz podpis. Reklamacje rozpatrywane będą w ciągu 7 dni od dnia ich wpływu.

10. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu, oraz zgodą na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją i przeprowadzeniem konkursu przez organizatora, w tym zgody na publikację wizerunku na profilu FB.

11. Niniejszy regulamin zostanie udostępniony uczestnikom konkursu do wglądu w siedzibie Organizatora.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.