Szkoła języków obcych

W Masterze stawiamy na nowoczesne formy nauki języków obcych z wykorzystaniem nowatorskich metod nauczania. Naszym celem jest nauka języków obcych gwarantująca skuteczne porozumiewanie się.
więcej

Opinie i referencje

  • Szkoła Master spełnia moje oczekiwania. Na moją ocenę wpływają: postępy dziecka w nauce, ciekawy program nauczania, sympatyczny lektor, częste powtórki powodujące utrwalenie materiału, zajęcia prowadzone w budynku szkoły, rzetelność szkoły Master.
  • Moje dziecko chętnie uczęszcza na zajęcia, opowiada o nich w domu, sympatyczna i kompetentna lektorka, potrafiąca zachęcić dzieci do nauki oraz ciekawy program.
  • Master to miła i kompetentna obsługa, dogodne godziny otwarcia sekretariatu, indywidualne podejście do klienta, pomocne i uśmiechnięte pracownice, rzetelna i szybka odpowiedź na pytania.

Czy wiesz, że szacunkowo na świecie ludzie posługują się aż siedmioma tysiącami języków? Jeżeli do tej pory władasz wyłącznie językiem ojczystym, to najwyższy czas to zmienić!

Szkoła języków obcych Master Opole to najlepsze miejsce, aby rozpocząć swoją językową przygodę. To nowoczesna szkoła językowa w Opolu, która oferuje swoim słuchaczom różnorodne kursy językowe. Uczymy języków obcych na różnych poziomach i w różnych wariantach.

Myślisz: „Szkoła językowa Opole?”

My odpowiadamy: „Szkoła języków obcych Master!”. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która w przystępny sposób przekaże wiedzę i nauczy nowych umiejętności. Uczymy języków obcych na wszystkich poziomach. Dopiero chcesz rozpocząć naukę albo odświeżyć sobie język ze szkolnych lat? A być może chcesz się wyłącznie podszkolić? Twoim marzeniem jest mówienie w języku obcym jak w ojczystym? Dobrze trafiłeś!

Szkoła języków obcych Master Opole zapewni ci naukę języków obcych na najwyższym poziomie, bo zadowolenie klientów to dla nas priorytet.

Na rynku istniejemy od 2003 roku i cały czas się rozwijamy. Do nauczania języków obcych podchodzimy profesjonalnie i z pasją. Dla nas ważne jest, aby nauka języków obcych była przyjemnością, a czas spędzony w naszej szkole językowej był czasem dobrze wykorzystanym.

Gdzie jesteśmy i gdzie uczymy języków obcych?

Siedziba szkoły języków obcych znajduje się w Opolu przy ul. Waryńskiego 2, w samym centrum miasta. Możesz do nas wstąpić przy okazji zakupów w pobliskiej galerii czy załatwiania spraw w różnych instytucjach. Jeśli dojeżdżasz do nas autobusem miejskim, to od przystanku dzielą cię tylko 22 metry, a jeżeli podróżujesz samochodem, znajdziesz w pobliżu wolne miejsca parkingowe.

Jaki język obcy jest mi obcy?

Jako nowoczesna szkoła o innowacyjnym podejściu do nauki uczymy języków obcych: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego oraz rosyjskiego. Dzięki naszej szkole językowej w Opolu porozumiesz się w najczęściej używanych językach świata. We współczesnym świecie ponad 360 milionów ludzi na świecie porozumiewa się w języku angielskim. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś dołączył do tej grupy, wystarczy zapisać się na zajęcia w szkole języków obcych Master w Opolu.

Pierwszym uczniem jest zawsze nauczyciel

W naszej szkole dbamy o to, aby zajęcia prowadziła doświadczona i wykwalifikowana kadra. Lektorami w naszej szkole językowej są zarówno polscy nauczyciele, jak i native speakerzy, którzy podchodzą do swojej pracy odpowiedzialnie, ale także z wielką przyjemnością. Nauczanie języków obcych to dla nich nie tylko praca, ale także hobby i pasja. Każdy z naszych lektorów charakteryzuje się otwartością i indywidualnością, a w nauczaniu języków obcych stosuje metody kreatywne i innowacyjne. Wielopoziomowość nauczania powoduje, że każdy słuchacz czuje się w naszej szkole językowej komfortowo i ma poczucie, że odnalazł właściwe dla siebie miejsce.

Praca naszych pedagogów również podlega ocenie i monitorowaniu, co dodatkowo daje gwarancję, że Twoim przewodnikiem w nauce języków obcych jest osoba kompetentna.

Języki obce, których uczymy

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.