Wakacje bez nudy – półkolonie językowe w Masterze!

wakacje-w-opolu

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i każdy już odlicza dni do błogiego lenistwa i odpoczynku. Jeśli nie masz pomysłu, jak ciekawie i pomysłowo spędzić wakacyjny okres, zapraszamy na nasze półkolonie językowo-tematyczne, na których świetnie się bawimy, odkrywamy talenty oraz absolutnie się nie nudzimy!

Kiedy i gdzie na wakacje?

Półkolonie ruszają w lipcu i odbywają się w czterech turnusach tematycznych, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00.

Dla każdego coś dobrego, czyli o turnusach słów kilka…

Turnus I (4-8 lipca) to propozycja dla tych, którzy chcą bliżej poznać kraj królowej Elżbiety. W programie „Dookoła Wielkiej Brytanii” znajdują się charakterystyczne punkty – czerwony autobus, London Eye, Wimbledon, a nawet herbatka u samej Królowej!

11-15 lipca zapraszamy na turnus wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. „Sport i przygoda” to 5 dni sportu i dobrej zabawy, a w planie m.in. kręgle, łucznictwo czy basen. Nie zabraknie też gier zespołowych i dużej dawki tańca.

Wszystkich łasuchów i pasjonatów kulinariów zapraszamy na turnus trzeci w dniach 18-22 lipca, podczas którego nie tylko będziemy próbować i smakować, ale przede wszystkim tworzyć swoje własne dania – makarony, smoothie czy pizza to tylko wierzchołek góry atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy!

Końcówka lipca (25-29) to czas na zagłębienie się w tajniki indiańskiego świata. Na turnusie czwartym poznamy plemiona, totemy czy indiańskie stroje i ozdoby, ale przede wszystkim staniemy się tropicielami prawdziwie indiańskich przygód!

Dlaczego warto spędzić wakacje z nami?

Półkolonie językowo-tematyczne Master to nie tylko dobra zabawa, ale także nauka podana w najlepszym wydaniu. Nasze półkolonie nadzoruje Kuratorium Oświaty i Sanepid, a kadrę tworzą profesjonaliści, którzy swoją pracę traktują jak pasję.

W ramach półkolonii dzieci mają zapewnioną dobrą zabawę w małych grupach, smaczne śniadania i lunche, ale przede wszystkim codzienne, atrakcyjne gry i zabawy, podczas których nie można się nudzić!

Wykorzystaj czas wakacji na coś kreatywnego, nie daj się nudzie i już dziś zapisz się na nasze półkolonie!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.