Więcej Mastera

Szkoła Języków Obcych Master z Opola to nowoczesna i szybko rozwijająca się placówka edukacyjna, która działa od 2003 roku. Jest także wpisana do rejestru niepublicznych placówek oświatowo-wychowawczych nadzorowanych przez Wydział Oświaty w Opolu.

szkoła języków obcych MASTER opole, język angielski opole

Nagroda dla szkoły JęyzkowejOferta Szkoły Języków Obcych Master obejmuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego. Organizujemy także kursy języka polskiego dla obcokrajowców.

Nasze kursy i szkolenia językowe kierowane są do przedstawicieli wszystkich grup wiekowych oraz osób o różnym poziomie zaawansowania np. kursy języka angielskiego dla dzieci od lat 2 Teddy Eddie, kurs dla dzieci szczególnie uzdolnionych Savvy Ed, zajęcia przygotowujące do egzaminów TOEIC oraz wiele innych.

Siedziba szkoły znajduje się w samym centrum Opola, czyli ul. Waryńskiego 2, prowadzimy także zajęcia na terenie szkół podstawowych, a nawet przez Internet.

Szkoła Języków Obcych Master to przede wszystkim wykwalifikowana i doświadczona kadra lektorów, którzy wykonują swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i pasją. Prowadząc kursy językowe zawsze indywidualnie podchodzą do każdego słuchacza, stosują skuteczne metody i ciekawe materiały dydaktyczne.

Szkoła Języków Obcych Master jest także licencjonowanym organizatorem turystyki toteż oprócz kursów językowych oferuje również półkolonie, obozy i kolonie językowe, nasi animatorzy przygotowują także imprezy urodzinowe dla dzieci, a w nowoczesnej siedzibie można wynająć sale konferencyjne i wykładowe.

Atuty naszej szkoły

 1. Małe grupy!
  U nas uczysz się w kameralnych grupach od 4 do 8 osób. Wszystkie grupy kursowe są dopasowane zarówno poziomem znajomości języka obcego, jak i wiekowo. Małe grupy powodują, że znacznie wzrasta skuteczność nauczania, ponieważ o wiele łatwiej jest określić potrzeby każdego kursanta.
 2. Nowoczesne metody nauczania!
  Głównym celem naszej szkoły jest nauczenie swobodnego i poprawnego porozumiewania się w języku obcym. Aby zrealizować ten cel w pracy dydaktycznej wykorzystujemy głównie metodę komunikacyjną. Na zajęciach wykorzystujemy tablice interaktywne, Internet oraz programy komputerowe, które urozmaicają i uatrakcyjniają lekcje.
 3. Wykwalifikowana kadra lektorska!
  Nasi lektorzy to doświadczeni polscy nauczyciele oraz obcokrajowcy, dla których nauczanie jest pasją. To ich profesjonalizm i zaangażowanie decydują o wysokim poziomie naszych zajęć. Praca lektorów jest regularnie monitorowana i oceniana, dlatego masz gwarancję, że kursy prowadzą starannie wyselekcjonowani pedagodzy. Naszych lektorów cechuje kreatywność i otwartość, a co najważniejsze umiejętność indywidualnego podejścia do każdego z kursantów. Dzięki nim, każda lekcja jest kolejnym krokiem do Twojego językowego sukcesu!!!
 4. Atrakcyjne ceny i rabaty!
  Proponujemy Państwu bardzo korzystne ceny i dogodne formy płatności za zajęcia! Nasze kursy są niezwykle konkurencyjne przy zachowaniu najwyższej jakości nauczania. Stałym klientom oferujemy zniżki w przypadku kontynuacji kursu.
 5. Systematyczna weryfikacja przyswajanej wiedzy!
  Centrum Edukacyjne MASTER czuwa nad postępami Twojej nauki. Każdy słuchacz raz w semestrze otrzymuje sporządzony przez lektora raport, który zawiera szczegółowy opis postępów oraz wskazówki do dalszej nauki. Co jakiś czas przeprowadzamy także testy sprawdzające, które dodatkowo kontrolują stan Twojej wiedzy. Kurs kończy się nieobowiązkowym egzaminem, który daje możliwość kontynuacji nauki na wyższym poziomie zaawansowania.
 6. Więcej Mastera!
  Nie samą nauką żyje człowiek... My o tym wiemy, dlatego proponujemy szereg imprez integracyjnych. Szalona impreza na Halloween, Easter Egg Hunt czy Dzień Świętego Patryka to tylko niektóre z naszych propozycji. Na ferie i wakacje proponujemy półkolonie językowe, kolonie i obozy.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.