Wypoczynek z Masterem

Jeśli szukasz pomysłu na kreatywne i interesujące spędzenie wolnego czasu zapoznaj się z naszą ofertą wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Miło nam poinformować, że Polska Organizacja Turystyczna przyznała Szkole Master  Certyfikat Dobrych Praktyk w zakresie organizacji wypoczynku.

u-nas-zrealizujesz-bon-turystyczny

Półkolonie językowe

W Szkole Języków Obcych Master w czasie ferii zimowych oraz wakacji letnich organizujemy półkolonie językowe. Nasza propozycja jest skierowana do dzieci w wieku szkolnym.

Kolonie i obozy językowe

Od 10 lat organizujemy letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży, czyli kolonie i obóz językowy, które cieszą się wspaniałą opinią zarówno uczestników, jak i rodziców.

Urodziny z Masterem

Jeśli nie masz pomysłu na imprezę urodzinową dla swojego dziecka, nie przepadasz za pieczeniem i gotowaniem, albo boisz się "huraganu" we własnym mieszkaniu, to w Masterze mamy rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.