Wypoczynek z Masterem

Jeśli szukasz pomysłu na kreatywne i interesujące spędzenie wolnego czasu zapoznaj się z naszą ofertą wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Miło nam poinformować, że Polska Organizacja Turystyczna przyznała Szkole Master  Certyfikat Dobrych Praktyk w zakresie organizacji wypoczynku.

Półkolonie językowe

W Szkole Języków Obcych Master w czasie ferii zimowych oraz wakacji letnich organizujemy półkolonie językowe. Nasza propozycja jest skierowana do dzieci w wieku szkolnym.

Kolonia dla dzieci

Od 15 lat organizujemy letnie wypoczynki dla dzieci, które cieszą się wspaniałą opinią zarówno uczestników, jak i rodziców.

Mastercamp

Jeśli nie masz pomysłu na idealne i edukacyjne wakacje dla swojego dziecka, to w Masterze mamy rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.