Zapisy na kursy językowe w roku szkolnym 2017/2018

RABAT MAJOWY! Już dziś zapisz się na kurs językowy w Szkole Języków Obcych Master na rok szkolny 2017/2018.

Szkoła Języków Obcych Master z siedzibą w Opolu, Prudniku i Nysie zaprasza na kursy językowe w roku szkolnym 2017/2018. 

Tylko w maju atrakcyjne rabaty first minute i gwarancja miejsc w grupie!


Do wyboru wszystkie najpopularniejsze języki w tym angielski, niemiecki, hiszpański, włoski czy francuski. 

Skontaktuj się z nami.Zajęcia języka angielskiego dla dzieci ze szkół podstawowych będą odbywać się w waszych szkołach po regularnych zajęciach dydaktycznych. To lektor przyjedzie do twojej szkoły, a zajęcia będą miały miejsce w czasie świetlicowym, kiedy dzieci zazwyczaj czekają na rodziców. Nie marnuj czasu na dojazdy i daj dziecku szansę na naukę języka nastawioną na komunikację i dobrą zabawę.

Grupy młodzieżowe uczą się z nami na specjalnych zajęciach bez podręczników, gdzie koncentrujemy się na na interakcjach i rozmowie. Podczas zajęć poruszamy tematy ważne, śmieszne i interesujące. Język jest tu narzędziem do poznawania świata. Natomiast multimedia, Internet i humor są nieodzownymi składnikami, które nasi lektorzy wykorzystują, aby mówić wspólnym językiem z młodzieżą. Zajęcia prowadzone są w tandemie przez lektora polskiego i zagranicznego, w naszych komfortowych salach wykładowych.

Dla dorosłych przygotowaliśmy kursy na różnych poziomach językowych. Znajdą tutaj coś dla siebie zarówno osoby, które potrzebują języka w pracy, kochają podróżować, chcą zdać egzamin czy pragną rozwijać swoje pasje. Zawsze staramy się poznać naszych kursantów, a następnie wspólnie z nimi przygotować program kursu danej grupy. Dzięki temu nasze zajęcia są bardzo różnorodne i inspirujące, a poza elementami dydaktycznymi dla wielu uczniów stanowią świetną możliwość poznania ciekawych ludzi. 

Wszyscy ci którzy wolą uczyć się sam na sam z lektorem mogą skorzystać z naszych elastycznych zajęć indywidualnych lub w duecie.

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej? 
Zadzwoń lub odwiedź biura Szkoły Języków Obcych w Opolu, Prudniku i Nysie. Kontakt.     

   

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.