Zapisy na zajęcia TEDDY EDDIE

Już teraz możesz zapisać dzieci w wieku 2-7 lat na zajęcia języka angielskiego prowadzone wyjątkowym programem kursu TEDDY EDDIE.
zajęcia językowe opole, teddy eddie opole

Szkoła Języków Obcych Master w Opolu zaprasza najmłodsze dzieci na wyjątkowy kurs języka angielskiego.

Wciąż możesz zapisać dzieci w wieku 2-7 lat na zajęcia języka angielskiego prowadzone nowoczesnym programem kursu TEDDY EDDIE.   Zajęcia  ruszają  we  wrześniu 2016, ale już teraz zarezerwuj miejsce w wybranej przez siebie grupie!

Skontaktuj się z nami.


 

Czym jest  TEDDY EDDIE?

Teddy Eddie to program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat. Jego głównym założeniem jest łączenie skutecznej nauki z doskonałą zabawą.

Kurs języka angielskiego dla dzieci Teddy Eddie jest zorganizowany w taki sposób, aby dzieci mogły przyswoić jak najwięcej elementów mowy języka angielskiego w podobny sposób jak uczą się mowy ojczystej. Cała komunikacja na zajęciach odbywa się w języku angielskim.

Więcej  znajdziesz na :  http://teddyeddie.pl/  oraz  angielski dla dzieci

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.