Master_polkolonie-zimowe_turnus-2

Zimowa półkolonia językowa Masterfun
Turnus 2 - ANGIELSKIE FERIE

Angielskie ferie

Szukasz pomysłu, co zrobić z dzieckiem w ferie? Zależy Ci, żeby nie tylko było pod doskonałą opieką, ale także spędzało czas w miłej atmosferze. Pragniesz, żeby nie tylko się bawiło, ale też ćwiczyło języki obce? Basen i kino mają wszyscy, a Twoje dziecko potrzebuje ciągle nowych wrażeń? Zwracasz uwagę, aby Twoje dziecko prawidłowo się odżywiało? Chcesz mieć pewność, że jest w dobrych rękach? Zapisz dziecko na półkolonię językową Masterfun.

Nasza propozycja spędzenia półkolonii zima 2024 roku to moc cudownych atrakcji i rozrywka na wyciągnięcie ręki, a przy tym duża doza pozytywnej energii. Dodatkowo zapewniamy, że dziecko podszkoli swój język obcy, ale nie martw się, z nami jest tak rewelacyjnie, że nawet nie zauważy, że się uczy!

Program półkolonii językowo-tematycznej zima 2024 - ANGIELSKIE FERIE:

  • Dzień 1.  Na Wimbledonie i kręgielni - zajęcia sportowe w kręgielni i na x-boxie
  • Dzień 2. Podróż czerwonym autobusem - zabawy integracyjne
  • Dzień 3. Galeria żywych figur woskowych - zajęcia kreatywne
  • Dzień 4. Herbatka u Króla - warsztaty parzenia herbaty
  • Dzień 5. Dzień z Sherlockiem Holmesem - zagadki detektywistyczne

*program może ulec nieznacznym zmianom.

Codzienne atrakcje, przeplatają się ze sportem i zabawami. Towarzyszą im także zajęcia językowe, które prowadzone są głównie w formie gier językowych.

Wszystko to pod opieką naszych najlepszych lektorów i stałych współpracowników. Aby mieć siłę na te wszystkie aktywności zapewniamy uczestnikom śniadania i obiady, dbając oto, aby były nie tylko smaczne ale także bardzo zdrowe.

Nasze wypoczynki są cenione nie tylko przez rodziców, cieszą się również doskonałą opinią Kuratorium Oświaty w Opolu i innych jednostek kontrolujących.

22 - 26. 01.2024 r.
siedziba CE Master w Opolu, ul. Waryńskiego 2
Ilość miejsc: 24
Dziecie w wieku 7-12 lat

szkoła językowa nauka w wyśmienitej atmosferze!

Nauka w wyśmienitej atmosferze!

Gwarantujemy praktyczną naukę języka angielskiego poprzez zabawę. Półkolonie zimowe Master to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, a przy tym chcą podszlifować swój angielski. Wśród naszej imprezowej ekipy poznasz wielu pasjonatów języka angielskiego. Co więcej, nasi wykwalifikowani animatorzy dostarczą ci sporej dawki energii do nauki. Nie martw się, to nie obóz, w którym przez 8 godzin będziesz wkuwać słówka na pamięć! My łączymy to, co najlepsze – dobrą zabawę, poczucie humoru i wakacyjny luz, by przy okazji przemycić trochę nauki!

Profesjonalna kadra opiekunów

Profesjonalna kadra opiekunów

Zajęcia prowadzi wyłącznie wykwalifikowana kadra mająca świetny kontakt z dziećmi, która dba zarówno o atmosferę, jak i o bezpieczeństwo. Jednym z głównych zadań opiekunów jest zagwarantowanie innowacyjnych i kreatywnego przebiegu zajęć. Naszą szkołę tworzą ludzie z pasją i z odpowiednimi kompetencjami. Kadra Mastera to ludzie z wykształceniem kierunkowym w zakresie nauczania języków obcych i pracy z dziećmi, to prawdziwi fachowcy w swej dziedzinie, a także native speakerzy, którzy często na swoich zajęciach oprócz nauki języka, przemycają ciekawostki z krajów, z których pochodzą.

Bezpieczeństwo i profesjonalna organizacja

Bezpieczeństwo i profesjonalna organizacja

Szkoła Master spełnia wszystkie warunki bezpiecznego wypoczynku. Kolonie i półkolonie zawsze odbywają się pod nadzorem Kuratorium Oświaty i Sanepidu. Zapewniamy smaczne śniadanie i lunch. Zajęcia prowadzone są w komfortowych salach dostosowanych dla dzieci i młodzieży, które wyposażone są m.in. w sprzęt multimedialny. Podział na małe grupy w każdym terminie zapewnia przyjemne i efektywne spędzanie czasu i przy okazji nauki! Zajęcia prowadzone są od 8.00 do 17.00 (od 7.30 zapewniamy już opiekę).

Super zabawa na półkolonii w Opolu!

Super zabawa!

Organizowane zajęcia podczas ferii i wakacji gwarantują dobrą zabawę na każdy dzień! Wspólnie odkrywamy tajemnice świata i podróże w atrakcyjne miejsca - te duże i te małe. Dbamy, aby każdy dzień zaskakiwał i zachwycał. W programie każdego dnia znajdują się zarówno zajęcia językowe, jak i niezwykłe atrakcje. Wiemy, że intensywna praca powinna być zrównoważona z odpoczynkiem, a przy tym pamiętamy, że kluczem do sukcesu jest systematyczność, dlatego za woalem dobrej zabawy, przeżywania przygód i mnóstwem atrakcji sprytnie ukryliśmy naukę języka obcego nawet podczas ferii i wakacji.

Do końca zapisów pozostało 52 dni 7 godzin 48 minut 0 sekund
Zapisy zakończyły się

Opinie użytkowników

Polecam jak najbardziej półkolonie w Masterze. Moje dziecko jako uczestnik półkolonii w wielu instytucjach - Mastera oceniło najwyżej pod każdym względem! Polecam serdecznie!
Bardzo serdecznie polecam. Syn był na kolejnych półkoloniach. Wrócił bardzo zadowolony. Obsługa w sekretariacie przesympatyczna, panie wychowawczynie również cudowne. Bardzo dziękujemy Profesjonalizm w każdym calu!
Niezwykle miła i przyjazna atmosfera, profesjonalna kadra i program dostosowany do preferencji dzieci.
Półkolonie organizowane przez Szkołę Języków obcych Master są ciekawe, pełne różnorodnych atrakcji i spotkań. Dzieci chętnie i z uśmiechem biorą w nich udział. Polecam serdecznie!
Bardzo polecam pół kolonie w szkole CE Master w Opolu. Moje córki są zadowolone, przeszły dwa turnusy, każdy dzień przynosi jakaś nową niespodziankę, codziennie są inne zajęcia. Turnusy są podzielone tematycznie, więc spokojnie można wybrać to, czym dziecko się interesuje. I gwarantuje, że będzie się dobrze bawić :-)
SJO Master to miejsce gdzie córka chce wracać co roku na półkolonie. Dzieci są tam zaopiekowane, czas zorganizowany mają od początku do końca. Zajęcia ciekawe. Każdy tydzień prowadzony jest według innych tematów co powoduje że dziecko będąc na dwóch półkoloniach nie nudzi się wcale.
Polecam półkolonie w Masterze. Ciekawe zajęcia, sport, dobra opieka, super atmosfera. Mój syn uwielbia w nich uczestniczyć zarówno latem jak i zimą.

Masterfun to niezwykle ciekawe półkolonie, organizowane od 2010 roku. Co roku wybieramy inny temat, przewodni oraz niebanalne zajęcia, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu.

  • Codziennie nowa przygoda
  • Gry i zabawy językowe
  • Niezwykle ciekawy program, z nami dzieci nie będą się nudzić
  • Wykwalifikowana kadra mająca świetny kontakt z dziećmi
  • Smaczne i zdrowe śniadanie i lunch  (uwzględniamy diety, także vege)
Zapisz dziecko na zimową półkolonię językową Masterfun.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.