język angielski dla dzieci opole, szkoła języków opole

Angielski dla dzieci

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Zajęcia są połączeniem prawdziwej nauki z doskonałą zabawą, która wymaga komunikacyjnego używania języka obcego aktywowanego poprzez gry, piosenki, słuchowiska itp.

język angielski dla dzieci i młodzieży opole, szkoła języków opole

Dzieci i młodzież szkolna

Głównym celem naszej szkoły jest nauka umożliwiająca swobodne i komunikatywne porozumiewanie się w języku obcym. W trakcie zajęć wykorzystujemy metody odpowiednio dobrane do wieku słuchaczy oraz nowoczesne metody nauczania: tablice interaktywne, internet i programy komputerowe.

kursy języków obcych dla dorosłych opole

Kursy języków obcych dla dorosłych

Nasi lektorzy to doświadczeni polscy nauczyciele i native speakers. Ich profesjonalizm i zaangażowanie decyduje o wysokim poziomie i skuteczności zajęć. Praca lektorów jest regularnie monitorowana i oceniana co gwarantuje, że kursy prowadzą starannie wyselekcjonowani pedagodzy.  

Skype Master

Skype Master to zdalna nauka języka obcego za pośrednictwem programu Skype. Uczysz się online, nie wychodząc z domu z profesjonalnymi lektorami Szkoły Języków Obcych Master. Zajęcia języka obcego online mogą być doskonałą alternatywą dla lekcji na sali wykładowej lub jej uzupełnieniem. Ważnym atutem są tutaj elastyczne godziny zajęć oraz konkurencyjna cena.        

język angielski dla firm i instytucji opole, szkoła języków opole

Firmy i instytucje

Centrum Edukacyjne MASTER przygotowało ofertę dla wszystkich firm i instytucji, które chcą podnieść umiejętności językowe swych pracowników.

kursy językowe opole, język angielski opole

Języki i ceny

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą kursów językowych, cennikiem oraz aktualnie obowiązującymi rabatami Mastera.

imprezy językowe opole, szkoła języków opole

Więcej Mastera

Master to nie tylko nauka języków obcych. Oprócz lekcji oferujemy wiele imprez: urodziny dla dzieci, kolonie i półkolonie językowe i wiele innych

Zapisz się do Mastera
e-sekretariat