Kolonie i obozy językowe

Od 10 lat organizujemy letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży, czyli kolonie i obóz językowy, które cieszą się wspaniałą opinią zarówno uczestników, jak i rodziców.

Kolonie językowe Master

Co roku wybieramy się w inne miejsce, ale zawsze spędzamy czas bardzo aktywnie. Od rana do wieczora zwiedzamy największe atrakcje regionu, bawimy się w parkach rozrywki, wyzwalamy adrenalinę w parkach linowych, relaksujemy się w aquaparkach itp. Wieczory spędzamy przy wspólnych ogniskach, tańczymy w Las Vegas i oglądamy filmy pod gwiazdami.

Codziennie uczymy się hiszpańskiego i angielskiego, a także uprawiamy ciekawe sporty. Nasze zajęcia językowe są nastawione na konwersacje i prowadzone są w formie zabaw i gier językowych oraz projektów.

Nasi klienci bardzo sobie cenią naszych wspaniałych wychowawców i instruktorów, którzy spędzają cały czas ze swoimi podopiecznymi dbając o ich bezpieczeństwo i dobry humor.

Ponieważ nasi koloniści zdążyli się zamienić w nastolatków zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty wypoczynku także obozy językowe. Największym ich atutem są kameralne grupy, program wypoczynku ustalany zgodnie z ich oczekiwaniami oraz wychowawcy, którzy doskonale rozumieją młodzież i są przez nią bardzo lubiani.

Dlaczego wakacje z Masterem?

  • jeśli lubisz spędzać czas w dobrym towarzystwie, gdzie nie liczy się marka Twoich ciuchów ani cena Twojego smartfona,
  • jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, poznawać nowe miejsca i niecodzienne sporty,
  • jeśli lubisz dużo się śmiać, a wieczorami "rozkminiać" sprawy ważne dla ludzi w Twoim wieku…

… ta propozycja jest na pewno dla Ciebie.

Szkoła Języków Obcych Master jest licencjonowanym organizatorem wypoczynku nadzorowanym przez Marszałka Województwa Opolskiego oraz Kuratorium Oświaty w Opolu.